František Motyčka st. - Náchodský zámek

Olej na kartonu, 34x36,5 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

1904 Litomyšl, 1984 Zlín.
Věnoval se krajině i figurální malbě.

807. Náchodský zámek
Dražba ukončena:29.01.2014 19:46:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 800 Kč