signatura nečitelná - Baletky

Olej na sololitu, 23x17 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
16645. Baletky
Dražba ukončena:28.02.2018 20:26:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč