signatura nečitelná - Bárky

Olej na překližce, 70x100 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
17289. Bárky
Dražba ukončena:28.03.2018 20:56:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč