signatura nečitelná - Bohaté zátiší - kvalitní ručně řezaný rám

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 118 cm

vydraženo velký formát
signatura nečitelná
112360. Bohaté zátiší - kvalitní ručně řezaný rám
Dražba ukončena:03.03.2024 20:29:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč