signatura nečitelná - Honosné zátiší

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo nahoře nečitelně. Datováno 1915. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

signatura nečitelná
82514. Honosné zátiší
Dražba ukončena:31.08.2022 22:58:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč