signatura nečitelná - Karlův most a Hradčany

Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

signatura nečitelná
104354. Karlův most a Hradčany
Dražba ukončena:08.10.2023 21:02:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč