signatura nečitelná - Květinové zátiší

Nejdelší strana: 55 cm

Olej na plátně, 55x38 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
88500. Květinové zátiší
Dražba ukončena:15.01.2023 20:55:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč