signatura nečitelná - Letní Praha

Kombinovaná technika, 37x50 cm. signováno vpravo nahoře nečitelně. Datováno 41. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

signatura nečitelná
77082. Letní Praha
Dražba ukončena:08.05.2022 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč