signatura nečitelná - Loděnice

Olej na plátně fixováném na překližce, 36x42cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

signatura nečitelná
83414. Loděnice
Dražba ukončena:04.09.2022 20:44:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč