signatura nečitelná - Paris, Seine bei St. Michel

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

signatura nečitelná
86613. Paris, Seine bei St. Michel
Dražba ukončena:13.11.2022 20:21:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč