signatura nečitelná - Párové obrazy: Ze Španělska

2x olej na plátně fixovaném na kartonu, oba 26x21 cm. Signovány nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
304665. Párové obrazy: Ze Španělska
Dražba ukončena:03.05.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč