signatura nečitelná - Samota v horách

Olej na plátně, 71x101 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
70130. Samota v horách
Dražba ukončena:16.12.2021 21:19:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč