signatura nečitelná - Setkání umělců

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Středoevropský malíř přelomu 18-19. století

Nejdelší strana: 70 cm

signatura nečitelná
91433. Setkání umělců
Dražba ukončena:29.03.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč