signatura nečitelná - U řeky

Olej na dřevě, 29x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Kolem roku 1880.

Nejdelší strana: 41 cm

signatura nečitelná
87801. U řeky
Dražba ukončena:15.12.2022 20:48:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč