signatura nečitelná - Václavské náměstí VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
305378. Václavské náměstí VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.06.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč