signatura nečitelná - Vodník

Kresba, 30x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
44688. Vodník
Dražba ukončena:14.05.2020 21:30:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.05.2020 19:53:01 6264