signatura nečitelná - Zahradnice

Olej na kartonu, 30x50 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
12455. Zahradnice
Dražba ukončena:20.09.2017 22:14:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč