signatura nečitelná - Západ slunce nad mořem

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
36889. Západ slunce nad mořem
Dražba ukončena:31.10.2019 22:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč