signatura nečitelná - Zasažen v boji

Olej na dřevě, 24x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

signatura nečitelná
86469. Zasažen v boji
Dražba ukončena:01.12.2022 21:28:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč