signatura nečitelná - Ze života zvířat

Kombinovaná technika, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 09. Nerámováno.

signatura nečitelná
301137. Ze života zvířat
Dražba ukončena:01.10.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč