signatura nečitelná

38048. Život na starém městě

popis: Pastel 57x50 cm Signováno vpravo dole nečitelně Rám, sklo

pozn.: Rám mírně poškozen

dražba ukončena: 27.11.2019 22:22:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 14.11.2019 9:19:25 4450