signováno azbukou nečitelně - Západ slunce nad mořem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 64x76 cm. Signováno vpravo dole nečitelně azbukou. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno azbukou nečitelně
29097. Západ slunce nad mořem
Dražba ukončena:28.02.2019 19:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč