signováno azbukou Roznov - Zátiší s malovanou konvicí

Olej na plátně, 90x78 cm. Signováno vlevo dole azbukou Roznov. Rámováno.

signováno azbukou Roznov
305102. Zátiší s malovanou konvicí
Dražba ukončena:06.06.2020 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč