signováno B. Grosse? - Zimní les

Olej na plátně, 52x26 cm, signováno vpravo dole B. Grosse, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

signováno B. Grosse?
6390. Zimní les
Dražba ukončena:30.11.2016 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč