signováno Doerell - Městský motiv

Olej na plátně, 13x8 cm. Signováno vpravo dole Doerell. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno Doerell
34004. Městský motiv
Dražba ukončena:27.06.2019 19:54:04
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč