signováno Fedkowicz - Zátiší s květinou ovocem a karafou

Olej na plátně, 67x60 cm, signováno vlevo nahoře Fedkowicz, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno Fedkowicz
6006. Zátiší s květinou ovocem a karafou
Dražba ukončena:26.10.2016 22:03:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč