Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na malířské francouzské desce, signováno autorsky monogramem vpravo dole, 43 x 36 cm, rámováno ve francouzské masivní galerijní bohatě ornamentálně zdobené liště se zlatavou patinací. Hutné nánosy barevného spektra jsou provedeny s razancí zkušeného umělce. Lom světelných zimních paprsků v zasněžené krajině brilantně zvládl mistr zejména ve vystínování boční stěny mlýna, jež je vytvořena v propojení okrové, modro zelené, fialově nažloutlé a bílé plochy perfektně dotvářející vjem spektra slunečních paprsků při odrazu od zasněžené plochy. Tuto techniku ovládají jen zkušení mistři malby. Obraz původně pochází ze skvělé umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Mimořádná nabídka brilantní francouzské krajinářské školy!