Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Signováno nečitelně vpravo dole, olej v malířské lepence, 30x73cm, rámováno v ultramoderní liště šedomodře patinované. Vzadu výstavní štítek s číslem 359. Špičková moderně pojatá malba v abstraktním provedení nemůže uniknout pozornosti poučeného sběratele či investora umění. Výrazné, vysoce kvalitní galerijní provedení s velkým potenciálem! Rare!