Olej na plátně, 54x40 cm, Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen, malba poškozena.
Pozn.: Západoevropský malíř první poloviny 20. století
Nejdelší strana: 54 cm