signováno nečitelně - Barevná krajina

Olej na kartonu, 48x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
21120. Barevná krajina
Dražba ukončena:27.06.2018 18:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč