Signováno nečitelně - Bedřich Smetana

Bronz, celková výška 26 cm. Signováno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Signováno nečitelně
98071. Bedřich Smetana
Dražba ukončena:02.07.2023 21:12:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč