Signováno nečitelně - Čtenářka

Olej na sololitu, 18x19 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
86510. Čtenářka
Dražba ukončena:01.12.2022 22:02:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč