signováno nečitelně - Dívka a růže

Litografie, 85/100, 53x43 cm. Signováno vpravo dole tužkou nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

signováno nečitelně
60420. Dívka a růže
Dražba ukončena:17.06.2021 19:06:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč