Signováno nečitelně - Dívka s košíkem květin

Olej na plátně, 95x63 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 103 cm

Signováno nečitelně
77146. Dívka s košíkem květin
Dražba ukončena:25.05.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč