signováno nečitelně - Hudebnice

Olej na plátně, 30x21 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
70157. Hudebnice
Dražba ukončena:16.12.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč