Signováno nečitelně

306693. Košíkář

popis: Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:25:13

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč