Signováno nečitelně - Koupání

Olej na plátně, 59x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Signováno nečitelně
308204. Koupání
Dražba ukončena:08.04.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč