signováno nečitelně - Lesní interiér

Olej na kartonu, 26x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
62080. Lesní interiér
Dražba ukončena:25.07.2021 21:06:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč