signováno nečitelně - Mladý rybář u říčky

Olej na plátně, 29x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Datace 2. polovina 19. století.

signováno nečitelně
60035. Mladý rybář u říčky
Dražba ukončena:27.05.2021 20:31:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč