Signováno nečitelně - Moře

Olej na plátně, 91x120 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
91994. Moře
Dražba ukončena:12.03.2023 21:44:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč