signováno nečitelně - Muž s lukem

Pastel, 39x39 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta znečištěna.

signováno nečitelně
303244. Muž s lukem
Dražba ukončena:18.01.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč