signováno nečitelně - Palebné družstvo - VELKÝ ROZMĚR

Olej na plátně, 98x145 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

signováno nečitelně
57430. Palebné družstvo - VELKÝ ROZMĚR
Dražba ukončena:01.04.2021 20:42:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč