signováno nečitelně - Piedestál baletu

Serigrafie, 30x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole nečitelně. Datováno 1981. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 45 cm

signováno nečitelně
114565. Piedestál baletu
Dražba ukončena:14.04.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.04.2024 11:48:57 14918