Signováno nečitelně - Pivoňky ve váze

Olej na plátně, 52x41 cm. Signováno vpravo uprostřed nečitelně. Datováno 1915. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
53496. Pivoňky ve váze
Dražba ukončena:16.12.2020 20:52:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč