Signováno nečitelně - Pohled na město

Olej na plátně, 24x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 56 cm

Signováno nečitelně
96790. Pohled na město
Dražba ukončena:11.06.2023 20:31:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč