signováno nečitelně - Pražská ulička

Kombinovaná technika, 52x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

signováno nečitelně
78754. Pražská ulička
Dražba ukončena:05.06.2022 20:51:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč