Signováno nečitelně - Přímořské stavení

Olej na plátně, 30x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 29. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Signováno nečitelně
74999. Přímořské stavení
Dražba ukončena:27.03.2022 21:43:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč