Signováno nečitelně - Propojení

Dřevo, obecný kov, celková výška 80 cm. Signováno na podstavci nečitelně, datováno 94.

Signováno nečitelně
85013. Propojení
Dražba ukončena:26.10.2022 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč