signováno nečitelně - Prosluněný les

Olej na sololitu, 69x99 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
70486. Prosluněný les
Dražba ukončena:19.12.2021 21:07:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč