signováno nečitelně - Rozlehlá krajina - Dekorativní rám

Olej na překližce, 36x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

signováno nečitelně
115284. Rozlehlá krajina - Dekorativní rám
Dražba ukončena:05.05.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč